Gümüş Mühendislik

Firmamız, akaryakıt istasyonları elektrik, periyodik kontrol, danışmanlık, dağıtım firmaları elektrik şartnamelerinin hazırlanması, bilirkişilik ve sanayi makine tasarımı, imalatı ve danışmanlığı konularında hizmet vermiş yaptığı işlerin, iş kalitesinin maksimum olması için uygulanacak sistemler, kullanılacak cihaz ve tüm ekipmanların her türlü detaylarıyla ilgili montaj, şartname, yönetmelik ve kanunlarla ilgili değişiklikler ve yenilikler sürekli takip edilmektedir.

Firmamız, proje uygulama süreci dahil, teknik personel eğitimi, iş güvenliği hususlarının maksimum sağlanması, as build projelerinin hazırlanması ve danışmanlık hizmetlerinin yapılmasından sonra, anahtar teslimi ve sorunsuz bir şekilde işler tamamlanarak iş bitirme sağlanarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Misyon

Sektöründe; kaliteli ve zamanında hizmeti ile adı anılan bir firma olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak. Verimli çalışan, maliyetleri asgari düzeye indirerek müşterilerinin menfaatini düşünerek tecrübeli çalışanları ile hızlı ve rekabetçi avantajlar sunan, Müşterilerin beklentilerini kaşılayan hizmet kalitesini yüksekte tutarak örnek alınan bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Vizyon

Sektöründe; Öncü, yenilikçi ve kaliteli hizmetler ile çalışanlarına değer veren yaratıcı hizmet sağlayan örnek bir şirket olmaktır..

6810
Akaryakıt İstasyonları
4060
Endüstriyel Tesisler
3164
Mühendislik Tasarım
1852
Periyodik Kontroller